^  góra strony

  • 1

SP 368 WARSZAWA

w e r s j a   i n t e r n e t o w a   g a z e t k i   s z k o l n e j

2015/2016 NR 3 - Nowe perspektywy kulturalne dla mieszkańców Białołęki

Uboga w placówki kulturalne Białołęka już niedługo będzie mogła poszczycić się Ośrodkiem Kultury z prawdziwego zdarzenia! Dotychczas po odrobinę sztuki trzeba było kierować się do kina lub wybrać teatr, który znajduje się w innej dzielnicy.

Teraz dorośli i dzieci, którzy lubią sztukę, mają talent artystyczny i chcą się rozwijać w tym kierunku będą mogły przyjść i szlifować swoje umiejętności lub podziwiać występy kolegów. Rodzice nie będą się już martwić, że ich dzieci spędzają zbyt dużo czasu przed telewizorami.

71W nowym budynku przy ul. Głębockiej znajduje się sala widowiskowa na 350 miejsc, a także przestrzeń do prowadzenia zajęć artystycznych. Wszyscy się zmieszczą!

Sala wygląda imponująco i bardzo nowocześnie, ale jaki będzie program artystyczny oraz oferta zajęć? Czy będzie odpowiadać potrzebom społeczności?

Podekscytowani mieszkańcy zorganizowali już trzy konsultacje społeczne, aby ustalić jaki program będzie obowiązywał w nowym domu kultury.

Ankieterzy wyrastają jak grzyby po deszczu - w marcu można było ich spotkać właściwie wszędzie, a głównie w pobliżu Parku Magiczna, Zielonego Zakątka czy przy szkole na Kobiałce.

Jeżeli ankieterzy będą mocno oblegani, ankietę można również wypełnić na oficjalnej stronie Białołęki.

Każdy może zgłosić własne pomysły na funkcjonowanie placówki i bardzo dobrze, że społeczność ma na to wpływ.

Uważam, że to świetny pomysł, że powstanie takie miejsce. Białołęka zamienia się z zapyziałej dziury w dobrze prosperującą i przyjemną dzielnicę i oby tak dalej. Brakowało tu takich miejsc!

Kuba PYRA
1D

  • 2018-2019-1
  • 2018-2019-2
  • 2018-2019-3
  • 2018-2019-4
  • 2018-2019-5
Copyright © 2013. Marcin Leśniewski  Rights Reserved.