^  góra strony

  • 1

SP 368 WARSZAWA

w e r s j a   i n t e r n e t o w a   g a z e t k i   s z k o l n e j

2014/2015 NR 3 - PCK

Nadszedł już marzec, a wraz z nim zbliża się ku nam początek kalendarzowej wiosny! Co prawda pogoda na to nie wskazuje, ale w powietrzu czuć już zapach odradzającej się przyrody i słychać już śpiew ptaków. My, wolontariusze Szkolnego Koła PCK, pragniemy ze wszystkimi cieszyć się tym czasem, więc organizujemy specjalnie dla Was kilka wiosennych niespodzianek i przyjemności.

14Zacznijmy więc może jeszcze od wspomnienia o wizycie naszego gościa – prezesa oddziału Rejonowego PCK Warszawa Bielany, lek. Wojciecha Borkowskiego. Pan Wojciech przyjechał aż z Bielan, by wręczyć nam legitymacje wolontariuszy, obejrzeć i ocenić naszą pracę oraz by wskazać cele i plany na najbliższe miesiące. Spotkanie odbyło się w bibliotece 3 marca br. w bardzo ciepłej atmosferze. Jesteśmy dumni, że cała nasza działalność cieszy się taką aprobatą i zainteresowaniem.

W takim razie, co teraz? Odpowiedź jest prosta: działać dalej. W pierwszy dzień wiosny (a tak właściwie w przeddzień, bo w tym roku Dzień Wagarowicza wypadł niefortunnie w sobotę) chłopcy z naszego PCK rozdawali na długiej przerwie zdrową żywność – jabłka, marchewki itp. Chcemy w ten sposób zachęcić Was do dbania o własne zdrowie i samopoczucie, bo przecież w zdrowym ciele zdrowy duch! A To chyba powinien być priorytet podczas zbliżających się słonecznych, wiosennych i letnich dni :).

Na koniec chcę wspomnieć również o naszym koledze ze Szkolnego Koła PCK – Kubie Karkuszewskim, który przeszedł do dalszego etapu Olimpiady nt zdrowego stylu życia. Obecnie w ramach dalszej walki o zwycięstwo tworzy filmiki przedstawiające szybki sposób na ugotowanie czegoś zdrowego i przepysznego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na jego kanał na YouTubie, nie pożałujecie!

Kasia KWATERSKA
3D

  • 2018-2019-1
  • 2018-2019-2
  • 2018-2019-3
  • 2018-2019-4
  • 2018-2019-5
Copyright © 2013. Marcin Leśniewski  Rights Reserved.