Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

2014/2015 NR 3 - Sport

Dnia 17.01.2015 na Akademii Wychowania Fizycznego odbyły się Mistrzostwa Warszawy Młodzików w Lekkiej Atletyce. Zawodnicy naszego Gimnazjum osiągnęli następujące wyniki:

• ALEKSY BOROŃ (1 miejsce w biegu na 60 metrów oraz 1 miejsce w pchnięciu kulą)
  • MICHAŁ ZAPALSKI (1 miejsce w biegu na 60 metrów przez płotki)
  • JAKUB GWIAZDECKI (3 miejsce w biegu na 60 metrów)

Dodatkowo możemy się pochwalić dobrymi wynikami na Mitingach Lekkoatletycznych Ludwiki Sobieraj (9 wynik w Polsce w biegu na 60 metrów przez płotki), Aleksego Boroń (1 wynik w Polsce w biegu na 60 metrów przez płotki) oraz Michała Zapalskiego (5 wynik w Polsce w biegu na 60 metrów przez płotki).

Dziennikarz naszej szkolnej gazetki Franek Zatyka stawia swoje pierwsze kroki dziennikarskie w „poważnych” sportowych mediach.
„Ole magazyn” to portal miłośników hiszpańskiej piłki nożnej, ludzi którymi kieruje pasja do futbolu - jak mówią niektórzy potęgi sportowych rozgrywek.
Już w kolejnym numerze felieton Franka, który zachwyca profesjonalizmem, znajomością tematu - trzymamy kciuki i liczymy na więcej.

2014/2015 NR 2 - Sport

SREBRNA LEKKA ATLETYKA
W Mistrzostwach Polski Młodzików w Lekkiej Atletyce, które odbyły się we wrześniu w Zielonej Górze srebrny medal w pchnięciu kulą zdobył Aleksy Boroń.

21

SUKCESY NA PRZEŁAJACH
Po raz pierwszy w historii szkoły reprezentacja dziewcząt i chłopców naszego Gimnazjum zdobyła złote medale i zakwalifikowała się na Warszawską Olimpiadę Młodzieży.
Na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży dziewczynki zdobyły 12 miejsce, chłopcy uplasowali się na wysokim 5.

GRATULUJEMY!

Franek ZATYKA
2F

2014/2015 NR 1 - Sport

W czasie niedawno rozpoczętego roku szkolnego 2014/15 odbędą się zawody z wielu dyscyplin sportu. Oto terminy poszczególnych turniejów: